Urszula Chojan & Country Show Band

O ZESPOLE

poznańska piosenkarka współpracująca z wieloma znanymi muzykami i kompozytorami. Z tych ostatnich warto wymienić: Andrzeja Mikołajczaka, Marka Brackiego, Andrzeja Walusa i Kostka Andreyeu. Obecnie solistka i liderka zespołu „Country Show Band”, założonego w Poznaniu w 2004 roku.

WIĘCEJ

Bogaty program muzyczny polskich i amerykańskich przebojów country, oraz własne utwory – to magnes przyciągający publiczność na liczne koncerty plenerowe w kraju. Urszula Chojan z zespołem chętnie wykonuje piosenki w odmianie rock-country i pop-country.

Piosenkarka ma już na swoim koncie cztery płyty solowe: „Tak Kochać Można Tylko Raz”, „Urszula Chojan”, „Wszystko W Życiu Płynie” oraz „Pociąg Do Mrągowa”. Materiał z tych płyt zdobył uznanie zarówno wśród krytyków muzyki country m in. red. Korneliusza Pacudy, red. Antka Kriesa (Radio Piekary), red. Marcina Andrzejewskiego („Muzyk” nr 11/2009), jak i wśród publiczności podczas występów na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie w latach 2003, 2004, 2006 i 2009, oraz na licznych imprezach plenerowych w Polsce.

Przełom lat 2008/2009, to praca nad nowymi piosenkami w duecie autorskim: Urszula Chojan (teksty) i Kostek Andreyeu (muzyka). W efekcie powstał nowatorski materiał muzyczny z motywami country. Nagrany krążek nosi tytuł: „Świat W Kolorze…”.

Premiera piosenek z tej płyty odbyła się w lipcu 2009 roku w Mrągowskim Amfiteatrze i była tzw. „wydarzeniem muzycznym” z racji odmiennego i nowoczesnego stylu country. Ciekawostką tego Pikniku była reakcja mrągowskiej publiczności, która w czasie koncertu wbiegała na scenę, by dostać płytę od Urszuli, gdy wręczała ją fanom.

Urszula Chojan w swojej karierze artystycznej próbowała różnych gatunków muzycznych jednak najbardziej odnalazła się w piosenkach country.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl