Propozycje artystyczne na event – Wrocław 20.12.2018

Kwartet smyczkowy Divertimento

Jesteśmy klasycznym kwartetem smyczkowym. Klasycznym bo gramy na klasycznych instrumentach: dwoje skrzypiec, altówka i wiolonczela. Klasycznym, bo jesteśmy absolwentami akademii muzycznych, co gwarantuje najwyższy poziom wykonawczy. Ale na klasyce nie poprzestajemy. Nasz kwartet nazywa się Divertimento. Nazwa ta pochodzi od włoskiego słowa „divertire” co oznacza zabawiać. Wiec w naszym szerokim repertuarze oprócz utworów tzw. muzyki poważnej znalazły się melodie z operetek, musicali , ścieżek filmowych, standardy jazzowe aż po muzykę rockową. Szczególnie wykonywanie tych gatunkowo lżejszych utworów sprawia nam wiele satysfakcji.

Beatgirls

Beatgirls String Trio zrodziło się w 2013 roku podczas koncertów w Szwajcarii wraz z orkiestrą Alex Big Band pod batutą uznanego artysty Aleksandra Maliszewskiego. Artystki, dzięki pełnej kobiecości ekspresji muzycznej ilustrują poprzez dźwięki swych instrumentów niesamowicie bogatą w emocje muzykę.

Pod tą nazwą kryje się nie tylko nawiązanie do zespołu The Beatles, których własne aranżacje utworów wykonują artystki. „Beat” w języku angielskim oznacza „uderzenie”, „puls”. Muzyka jest niczym naturalny rytm życia – uderzenie serca – jest zmienna; jednym razem spokojna, delikatna, innym razem energiczna, szybka i żywiołowa.

Pełne namiętności, ekspresji i wyrazu trzy instrumenty, to trzy różne charaktery. Połączenie ich razem w jedną muzyczną całość oraz bogate doświadczenie w grze scenicznej sprawią, że pozostaniecie Państwo pod wrażeniem wykonywanej przez zespół muzyki, jako wyraz jedynej w swej rodzaju ekspansji niezapomnianych emocji, których dostarczyć mogą jedynie Beatgirls String Trio.

Pinky Loops

To kobiecy duet grający na elektrycznych instrumentach smyczkowych z wykorzystaniem elektronicznego loopera, który obsługiwany jest stopą i służy do tworzenia pętli muzycznych.

Chilla Quartet

Cztery klasyczne instrumenty, nowoczesne brzmienia, elektryzujący wokal i nietuzinkowe aranżacje – tak najprościej można opisać charakter Chilla Quartet. Żeński kwartet smyczkowy tworzą cztery młode, żywiołowe kobiety. Na ich scenie dominuje nowoczesność – dzięki niej pozwalają słuchaczom poznać na nowo ulubione utwory, ale też pokazują, że współczesna muzyka może brzmieć dobrze również dla konesera klasycznych brzmień. Nietypowe aranżacje, to nie jedyne, czym zespół potrafi zaskoczyć. Kwartet na scenie przeobraża się w trio smyczkowe, które tworzy tło dla głębokiego głosu Pauliny Lulek – Zielińskiej. Wokalistka i altowiolistka doskonale odnajduje się w roli frontmanki. Chilla Quartet to niebanalna formacja, która obok miłości do muzyki postawiła sobie cel – odkryć to co znane na nowo, zaskoczyć odbiorców i zarażać dobrą energią.

Harplino Duet

Harplino Duet powstał w 2017 roku. Staramy się promować muzykę kameralną, łącząc kraje, kultury i tradycje muzyczne. Wykonujemy zróżnicowany repertuar promujący również muzykę polską i brazylijską. Nasza oferta artystyczna obejmuje: recitale solowe i kameralne oraz muzykę na imprezy formalne i prywatne.

Cello 2 Cello

Intrygujący duet wiolonczelistek – nowe odkrycie na polskiej scenie! Reprezentowane przez jedną z największych amerykańskich agencji artystycznych. W 2019 wystąpią m.in. w: Japonii, USA, Hongkongu, Indiach, Chile, Argentynie, Wietnamie, Grecji, we Włoszech, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W swoich show łączą klasyczną wirtuozerię z rockową energią i imponującymi improwizacjami, prezentując hity pop, rock, jazz, a także najbardziej znane utwory z muzyki klasycznej i filmowej we własnych, oryginalnych aranżacjach.

Piotr i Wanda

Duet fortepian i harfa. Możliwy występ samej harfy.

Bohdan Wantuła

Doświadczony pianista, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, muzyk Filharmonii Śląskiej oraz muzyk Orkiestry Rozrywkowej Polskiego Radia i Telewizji. Duże doświadczenie w oprawie muzycznej w restauracjach.

Marek Jagucki

Polecam się jako pianista na wszelkie okazje,
bankiety, uroczyste obiady, kolacje, itp.
Fortepian to moja pasja, na codzień współpracuję między innymi z zespołem Universe i Krzysztofem Respondkiem.
Zróżnicowany repertuar pozwala mi na stworzenie  niepowtarzalnego klimatu dostosowanego  indywidualnie do okazji.

Propozycje wynajmu fortepianu

Fortepian Yamaha Grand Piano CLP-265 GP

Fortepian Yamaha Grand Piano CLP-265 GP

Fortepian cyfrowy – oferujemy transport do Wrocławia, instrument nie wymaga strojenia.

 

 

Fortepian akustyczny Kawai 650

Fortepian akustyczny Kawai model NO.650

Oferujemy wynajęcie fortepianu akustycznego z transportem i strojeniem.

Koncertowy fortepian japońskiej firmy Kawai – długość 200 cm, kolor czarny połysk.

 

 

Share This