Aleksandra Lisowska

 

Aleksandra Lisowska ur. w 1992r. w Legnicy. Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia na Wydziale Wokalnym
w klasie mgr Beaty Pazio – Grygiel w Legnicy (2012). Ukończyła studia licencjackie na wydziale wokalnym w klasie prof.Marii Czechowskiej- Królickiej.
Ukończyła studia magisterskie w klasie prof . Agaty Młynarskiej – Klonowskiej z wynikiem bardzo dobrym.

Brała udział w wokalnych kursach mistrzowskich u prof: Bogdana Makala, Piotra Łykowskiego, Elli Susmanek, Agaty Młynarskiej – Klonowskiej, Anny Sims , Harmuta Kronesa, Esther de Bros .

Pani Aleksandra Lisowska swoim pięknym sopranem, oraz z cudowną skrzypaczką Panią Asią, uświetniła ceremonię ślubną. Dziękujemy za współpracę.

Turniej Wsi w Biłgoraju

Turniej Wsi w Biłgoraju   ''Świat nie wierzy łzom''; ''Żółty liść''; ''Beata z Albatrosa'' to tylko kilka kultowych utworów z wielu z repertuaru Pana Janusza Laskowskiego. Artysta wraz z zespołem wystąpił na Turnieju Wsi organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury...

Konkurs na najlepszy teledysk

Konkurs na najlepszy teledysk Odbierz prezent i zacznij swoją promocję z nami: Zapraszamy do naszej zabawy! Konkurs na najlepszy teledysk to darmowa reklama i promocja dla najciekawszych artystów. Szczegóły w wydarzeniu na FB:

Zagraj na Rawie Blues – rusza rekrutacja!

W imieniu Irka Dudka – Dyrektora festiwalu Rawa Blues, przesyłam informację prasową dotyczącą procesu rekrutacji Artystów na 38 edycję festiwalu Rawa Blues, która odbędzie się pod koniec września w Katowicach.

Dawid Kwiatkowski w Żmigrodzie

Zapraszamy na koncert Dawida Kwiatkowskiego. Już 20.01.2018 o 18:00 w żmigrodzkiej Hali Sportowej (ul. Sienkiewicza 6) fani i fanki DAWIDA KWIATKOWSKIEGO będą mogli zobaczyć i posłuchać go na żywo! Bilety do nabycia w kasie ZPK w cenie 47 zł.

Share This