CustomArt

O NAS

CustomArt zrodziła się na scenie w świetle reflektorów, a motorem napędowym do jej powstania była aktualnie flagowa formacja TheCustoms. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z ciekawymi artystami oraz rozwinęliśmy ofertę o szereg usług dodatkowych związanych z branżą eventową. Nasze portfolio to zarówno proste wydarzenia, skupione na zabawie przy dźwiękach dobrej muzyki, jak
i nietypowe zlecenia – występy na wysokich konstrukcjach, synchronizowanie dźwięku z efektami pirotechnicznymi i mappingami, czy kompleksowe tworzenie autorskiej oprawy muzycznej.

.

OFERTA

Dzięki rosnącemu zaufaniu klientów stale rozwijaną i kluczową pozycją w oferowanych usługach są właśnie rozwiązania customowe, czyli tworzone pod konkretne wydarzenie. Droga, którą przeszliśmy jest wyjątkowa i wierzymy, że nie mogła zaprowadzić nas gdzie indziej, dlatego staramy się dbać o każdy detal naszych realizacji, osiągniętą pozycję i stale się rozwijać. Dzięki pasji, miłości do muzyki i sztuki oraz pozytywnemu nastawieniu spełniamy coraz odważniejsze wizje klientów i zdobywamy ich zaufanie. Aktualnie agencja oferuje szeroki wachlarz produktów artystycznych, pełną technikę estradową oraz rozwiązania kompleksowe od kreacji po realizację wydarzeń.

KONTAKT

Art Manager Monika Orzuk

 tel. 798-833-722

e-mail: m.orzuk@katalogartystyczny.pl