Dawid Ziomek

O ARTYŚCIE

Dawid „Ziomal” Ziomek to jeden z najbardziej doświadczonych i oryginalnych performerów na świecie. Wyróżnia się unikatowym i niepowtarzalnym stylem, który łączy triki piłkarskie z elementami tańca break dance – co czyni widowisko jeszcze bardziej wyjątkowym. Warto podkreślić, że freestyle football to nie tylko sport ale również sztuka. Dawid jako jedyny polski freestyler współpracuje z uznanym w środowisku teatralnym reżyserem , gdzie uczestniczy w spektaklach artystyczno-teatralnych w kraju i za granicą.

WIĘCEJ

Dawid reprezentuje grupę R-Style, z którą wystąpił na żywo w półfinale IX edycji programu „Mam Talent!” przed 4 milionową publicznością. Na swoim koncie ma m.in. trzykrotny tytuł zdobywcy Pucharu Polski, V-ce Mistrzostwo Polski w dwóch kategoriach („Show” i „Battle”), nagrodę publiczności podczas „Pucharu Mistrzów”, zwycięstwo w międzynarodowym turnieju „Prague Jam”, nagrodę za najlepszy trik ”M1 Cup”, a także zwycięstwo w międzynarodowym Pucharze Czech. Dwukrotnie zajął II miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca miasta Jaworzna. W swojej karierze stawał na podium  31 razy, zarówno w zawodach rangi krajowej jak i międzynarodowej. Dawid do tej pory wystąpił już ponad 1000 razy, prezentując swoje umiejętności w 17 krajach min. Irak, Izrael, Szwajcaria, Niemcy, Włochy, Norwegia itd, przed największymi legendami futbolu takimi jak Diego Maradona czy Roberto Carlos.

OFERTA

Pokaz freestyle football wraz z animacją (interakcją z publicznością) stanowi wyjątkową formę rozrywki na wszelakiego rodzaju imprezach okolicznościowych i wydarzeniach, sprawiając że pozostają w pamięci na długi czas. Widowisko w postaci spektakularnych trików z piłką z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających widzów – zarówno grono dorosłych, jak i dzieci. Choreografia i muzyka do występu przygotowana jest specjalnie pod rodzaj wydarzenia.

KONTAKT
Telefon: 690 997 504