Iluzjonista Łukasz Kupiniak

O ARTYŚCIE

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Iluzjonistę Łukasza Kupiniak!
Jego  przygoda z iluzją rozpoczęła się już w dzieciństwie. Dziadek zaprezentował mu pierwszy efekt – od tamtego czasu sztuka iluzji na stałe utkwiła w jego głowie. Od 2013 roku bez przerwy praktykuje i ćwiczy różnego rodzaju efekty z tej dziedziny. Uczestniczy również  w licznych szkoleniach z zakresu iluzji, aktorstwa i utrzymania kontaktu z widzami. Cały czas doskonali warsztat i  zdobywa nowe doświadczenie.

KARIERA

Łukasz Kupiniak jest współzałożycielem grupy iluzjonistycznej Triple Magic, współtworzy również spektakl  „Do Przewidzenia”.
Jednym z największych sukcesów Łukasza  jest uczestnictwo w dziesiątej edycji telewizyjnego show Mam Talent z wynikiem jurorskim 3x na TAK.

OFERTA

Iluzjonista Łukasz Kupiniak proponuje Państwu  show składające się z dwóch części:

STAND-UP – To inaczej pokaz sceniczny. Forma show,w której biorą udział wszyscy goście jednocześnie. Wizualne,nowoczesne i starannie wyselekcjonowane efekty przeplatane są humorem oraz niewytłumaczalnymi zjawiskami. Prezentuję efekty z odległości, jednak często widzowie pomagają mi,biorąc czynny udział.

CLOSE UP – Czyli iluzja z bliska – kontaktowa. Efekty opierają się na intensywnej interakcji z widzem i prezentowane są z bliskiej odległości. To jedna z najsilniejszych dziedzin iluzji – widz często doświadcza złudzeń we własnych rękach,na kilka centymetrów przed swoimi oczami.

Artysta chętnie podejmie się realizacji pomysłów indywidualnych. Jeśli chcesz nadać swemu wydarzeniu, lub okazji niecodziennej formy, znalazłeś odpowiednią osobę. Łukasz uzupełni swoimi umiejętnościami produkcję filmową, pomoże w promocji podczas targów, zaprezentuje Twój produkt w niebywały sposób, udzieli konsultacji, pomoże w zaręczynach lub przyjęciu niespodziance….

KONTAKT

Event Manager Konrad Klupś     

   tel. 793-395-224

   e-mail: k.klups@katalogartystyczny.pl