Iluzjonista Tomasz Gidziński 

O ARTYŚCIE

Chcielibyśmy zaoferować Państwu wykonanie pokazu opartego o sztukę iluzji. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę i wkroczenie do świata przepełnionego magią, gdzie prędko zapomnimy o rzeczywistości. Iluzjonista Tomasz Gidziński oferuje szeroki repertuar artystyczny, adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Każdy występ prowadzi w oparciu o interakcję i bezpośrednie zaangażowanie publiczności, dzięki czemu będą Państwo mogli uczestniczyć w niezwykłym świecie iluzji. 

KARIERA

Sztuką iluzji zajmuje się profesjonalnie od 15 lat. W 2003 r. wstąpił do Wrocławskiego Klubu Sympatyków Iluzji, a dwa lata później rozpoczął wykonywanie pokazów. Jego doświadczenie opiera się na występach w Polsce i za granicą (m.in. w Czechach, Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich), a także na licznych szkoleniach z zakresu iluzji.

 

OFERTA

Iluzjonista Tomasz Gidziński sprawnie porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim, dlatego chętnie przyjmuję zlecenia na pokazy w tych językach za granicą!
Na terenie Polski dojeżdża natomiast w każde miejsce, zależnie od Państwa potrzeb, każde show może zostać przeprowadzone w innej długości – wedle życzenia klienta.

W ofercie Tomasza znajdują się:

* pokaz dla dzieci

* pokaz dla dorosłych

* pokaz na weselu

* pokaz stolikowy (podczas tego występu iluzjonista chodzi po sali i wykonuje drobne triki przy każdym stoliku lub grupie gości).

KONTAKT

 Art Manager Monika Orzuk         

   tel. 798-833-722

   e-mail: m.orzuk@katalogartystyczny.pl