Infinito Quartet

O ZESPOLE

Kwartet smyczkowy Infinito to zespół składający się z młodych, ambitnych i kreatywnych muzyków. Zespół aktywnie działa od 2013 roku. Na swoim koncie mamy już wiele koncertów. Z powodzeniem występujemy w salach koncertowych, budynkach sakralnych, jak i na świeżym powietrzu. W Naszym bogatym repertuarze znajdują się wybitne dzieła muzyki klasycznej, jak i aranżacje utworów lżejszego gatunku, od walców, poprzez tanga aż do licznych przebojów muzyki filmowej, rozrywkowej, rockowej, jazzowej, popowej a nawet disco.

KARIERA

W lipcu 2016 r. miałyśmy przyjemność wykonać 4 koncerty, na których zabrzmiały największe przeboje muzyki filmowej w kameralnych aranżacjach. Gra o Tron, Anioły i Demony, Dobry Zły i Brzydki, Władca Pierścieni, Osada, Harry Potter, Różyczka i wiele innych tematów skomponowanych przez największych kompozytorów muzyki filmowej.

W roku 2017 wykonałyśmy cykl koncertów z muzyką rozrywkową, pod nazwą ” Od Elvisa do Lady Gagi”. Wykonałyśmy wielkie hity rocka, popu a nawet disco, w często bardzo zaskakujących aranżacjach. Zabrzmiały utwory takich gigantów jak: Elvis Presley, Led Zeppelin, The Beatles, Simon &Garfunkel, U2, Sting, a także ABBA, Dżem, Republika, Coldplay, Artur Rojek, Lady Gaga.

W roku 2017 dostałyśmy Stypendium Kulturalne Miasta Torunia, a w roku 2018 nagraliśmy Naszą debiutancką płytę “Od_Nowa”.  Znajdują się tam utwory muzyki filmowej oraz rozrywkowej, w często zaskakujących aranżacjach. Gościnnie na fortepianie zagrał z Nami Daniel Pradella. W lipcu oraz sierpniu po raz kolejny miałyśmy przyjemność zmierzyć się z przebojami muzyki rozrywkowej. W roku 2019 realizujemy kolejne projekty z muzyką, filmową oraz rozrywkową.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl