Paweł Skóra- Freestyle Football

O ARTYŚCIE

MISTRZ ŚWIATA, AUTOR 2 KSIĄŻEK, 15 LAT DOŚWIADCZENIA

Paweł Skóra – Mistrz Świata, Europy i Polski we freestyle football (triki piłkarskie) oraz autor książek: Triki piłkarskie, Triki gwiazd footballu. Oferuję profesjonalne pokazy trików piłkarskich – oryginalna i widowiskowa atrakcja na każdy event. Poza występami Paweł przeprowadza interakcję (warsztaty) z widzami, konkursy z nagrodami w postaci jego książek.

OFERTA

Działania, które przeprowadza:
pokaz trików piłkarskich zsynchronizowany z muzyką, który wprawia w zachwyt nie tylko fanów piłki nożnej.
Występ może być:
-solowy
-w duecie
-wieloosobowy
Show może być dostosowane tematycznie do charakteru eventu (stroje, muzyka, choreografia).
Czas trwania: 5-15 minut.
warsztaty trików piłkarskich– Paweł zaprasza do siebie kilka osób z widowni, które wykonują przy jego pomocy prostą sztuczkę, która polega na kręceniu piłki na palcu bądź długopisie
Czas trwania: 5-30 minut.

konkursy z nagrodami – Paweł prowadzi konkurs, który polega na żonglerce bądź powtórzeniu sztuczki pokazanej przez niego. Nagrodami w konkursie są książki autorstwa Pawła z podpisem i dedykacją.
Czas trwania: 10 minut.

Paweł ma też w swojej ofercie prowadzenie urodzin.
PIŁKARSKIE URODZINY Z POKAZEM MISTRZA ŚWIATA.
Prowadzi 2-godzinną zabawę (dzieci uczą się sztuczek piłkarskich, odbywają trening piłkarski oraz grają mecze). Solenizant oraz pozostali uczestnicy imprezy otrzymują kartki z jego zdjęciem oraz autografem. Paweł robi pamiątkowy film z urodzin, który dostarcza po imprezie. Dodatkowo solenizant dostaje książkę Pawła o trikach piłkarskich z dedykacja i autografem.

KONTAKT

Event Manager Konrad Klupś
tel. 793-395-224

 e-mail: k.klups@impresariatkoncertowy.pl