Perła Band

22 000,00 

“Perła Big-Band” to zespół Big Bandowy stworzony w 2001 roku. Zespół złożony jest z Absolwentów Akademii Muzycznych w Katowicach i Krakowie. Big Band inspiruje się największymi przebojami z gatunków soul, jazz, blues czy muzyki filmowej

Opis

Perła Band

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” /]
O ZESPOLE

“Perła Big-Band” to zespół Big Bandowy stworzony w 2001 roku. Zespół złożony jest z Absolwentów Akademii Muzycznych w Katowicach i Krakowie. Big Band inspiruje się największymi przebojami z gatunków soul, jazz, blues czy muzyki filmowej.

W wyniku pasji łączącej muzyków oraz oryginalnych aranżacji Sebastiana Perłowskiego czy Artura Majewskiego zespół charakteryzuje się niepowtarzalnym brzmieniem i ogromną nośnością wykonywanych utworów. Wyjątkowy głos i talent Karoliny Leszko, ogromna artystyczna energia i wieloletnia współpraca muzyków zaowocowały spójnym brzmieniem, a dzięki temu rzeszą zachwyconych słuchaczy.

Perła Big Band występuje również w składzie sekcyjnym jako Perła Band. Najczęściej towarzyszy wówczas orkiestrom symfonicznym jako grupa rytmiczna, lub prezentuje oryginalny repertuar.

CENNIK

minimalny skład ( piano, perkusja, bass, gitara, vocal) 5 os – 6000 netto
podstawowy ( piano, perkusja, bass, gitara, sax, vocal ) 6 os – 7000 netto
skład podst. plus (piano, perkusja, bass, gitara, vocal, chórek) 8 os – 8000 netto
skład pełny z grupą dętą i dyrygentem – 22 os – 27 tys netto

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501-028-385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Zaloguj się

Zarejestruj się

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up