Selfie

O ZESPOLE

Zespół SELFIE powstał w 2015 roku we Włocławku. Tworzy go dwóch przebojowych i charyzmatycznych wokalistów oraz zawodowi tancerze będący mistrzami Polski w tańcuBreak Dance.

Grupę Selfie tworzą: Mariusz Gralak (wokalista), Łukasz Terpiński
( wokalista), Jarosław Wróblewski (tancerz), Damian Hubert (tancerz).

Grupa zadebiutowała w 2015 roku singlem ,,Selfie ze mną zrób’’, który cieszy się dużą
popularnością fanów zespołu do dziś. Kolejnymi piosenkami, które powstały z ich inicjatywy to: ,, Żyję się” oraz ,,Polskie chłopaki 2015”.
Przełomowym momentem w karierze grupy Selfie był październik 2015, kiedy to nagrali swój największy hit ,, Moja okularnica” z milionowymi wyświetleniami na portalu YouTube.

KARIERA i OSIĄGNIĘCIA

Rok 2016 zespół Selfie rozpoczął od wydania klipu do piosenki ,,Chuda Kaśka’’ oraz ,,Wyglądasz jak milion dolarów’’. Na koncie mają również teledyski z Baśką Kwarc (,,Riki Tiki”) oraz z Siostrami Godlewskimi (,,Taka niunia”) . Największy hit to mimo wszystko z niespełna 10 mln odsłon na YT ,,Moja okularnica”.
Zespół współpracuje z czołowymi producentami muzycznymi oraz producentami videoklipów. 
Koncertują po całej Polsce oraz w klubach za granicą (Austria, Wielka Brytania) dla Polonii. Mogą pochwalić się wyróżnieniami i czołowymi lokatami na przeglądach muzyki tanecznej oraz występami podczas największych festiwali disco polo gdzie występ transmitowany był LIVE w telewizji Polo TV. 

OFERTA

Zespół tworzy niezwykłe show na scenie , a poza sceną w pełni profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i kontaktów z organizatorami.
Niezwykłą zaletą zespołu jest świetny kontakt z publicznością oraz poczucie humoru które w połączeniu z interakcją z publicznością powodują że koncert to niesamowite widowisko które zapamięta każdy uczestnik.

KONTAKT
Event Manager Filip Kruczkowski
tel. 517-335-966