Studio Bez Granic

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalną, kreatywną, międzynarodową grupą pasjonatów zajmujących się fotografią i produkcją audio – video.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do rejestracji fotograficznej, a także rejestracji audio – video. Dysponujemy też specjalistycznym oświetleniem, kranami kamerowymi, dronami itp.

W skład Naszej sekcji wchodzą doświadczeni, odpowiednio wykształceni fotografowie, operatorzy video, montażyści oraz dźwiękowcy. Wiemy jak ważny jest rozwój i śledzenie aktualnych trendów. Nie zamykamy się na nowinki techniczne i technologiczne.

Wciąż się doskonalimy. Bierzemy udział w kursach, szkoleniach i targach wdrażając najciekawsze informacje do Naszych działań zawodowych.

Czym się zajmujemy?

Główny zakres Naszej działalności obejmuje wykonawstwo spotów i materiałów reklamowych dla artystów, polityków, osób publicznych, miast, gmin, organizacji, instytucji, firm i produktów. Nasza wiedza, pasja i sprzęt pozwala Nam stworzyć wyjątkowe materiały promocyjne pracujące na sukces Naszych klientów.

Wykonujemy również reportażami foto video z wydarzeń okolicznościowych typu: wernisaże, konferencje, eventy, festiwale, bale, pikniki a także eleganckie wesela itp. Wykorzystując Nasz kunszt i doświadczenie dostosowujemy się do preferencji Naszych klientów tworząc ciekawe reportaże, które na długo zostawiają niesamowite wspomnienia.

Słuchamy Naszych klientów, mamy dla nich czas. W akcji staramy się być niezauważalni pracując tak aby uchwycić najpiękniejsze momenty nie przeszkadzając uczestnikom wydarzenia. Zajmujemy się też streamingiem i transmisjami internetowymi na żywo z konferencji, koncertów itp.

Nasza ekipa to doświadczeni zawodowcy w swoim fachu którzy podejmują się każdego zadania. Mamy szerokie kontakty w branży. Śledzimy trendy i zapewniamy usługę na możliwie najwyższym poziomie niezależnie od tego czy jest to konferencja, event firmowy czy duże wydarzenie medialne. Jeśli nie mamy czegoś czego potrzebujecie załatwimy to. 🙂 Jeśli ktoś nawalił i potrzebujecie pilnego zastępstwa nie ma problemu. W sytuacjach awaryjnych jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę. 🙂

Jak nas zamówić?

Po otrzymaniu zapytania telefonicznego lub mailowego, przygotowujemy ofertę optymalną dla danego zlecenia lub ofertę wielowariantową jeśli mamy więcej propozycji.

Jesteśmy otwarci na rozmowy i sugestie w związku z Naszymi ofertami.
Po otrzymaniu akceptacji warunków oferty i umowy zabieramy się do pracy.

Kontakt

Event Manager Filip Kruczkowski

  tel. 517-335-966

email: f.kruczkowski@katalogartystyczny.pl