The Chance

O ZESPOLE

Grupa istnieje od lutego 2012 r. Nazwa zespołu wzięła się stąd, że dziewczyny dostały SZANSĘ w programie, którą postanowiły wykorzystać. The Chance powstało w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do II edycji programu X Factor. Agnieszka Latusek, Magda Adamiak i Monika Marcol, na etapie wyłaniania 40 najlepszych wykonawców, dostały od jurorów propozycję stworzenia trio, które następnie wystąpiło w dalszych eliminacjach. Udział w programie zakończył się dla The Chance późno –  wokalistki dotarły do ścisłego finału, zajmując ostatecznie III miejsce.Do dnia dzisiejszego dziewczyny sukcesywnie rozwijają swoją karierę.  

PRODUKCJE

Podczas wydawania pierwszego singla The Chance współpracowało z Darkiem Janusem i Agnieszką Holm, którzy są autorami„Myśli pieść”. Kolejne, „Otul mnie” i „Chillout”, napisał dla zespołu Mateusz Krautwurst. 
Autorskie piosenki w karierze grupy są zasługą Madzi, która napisała utwory „Mantra” i „Poza kontrolą”. W 2015 roku The Chance zaprezentowały także autorstwa Madzi pastorałkę „Właśnie w ten dzień”. Natomiast w 2017 Dziewczyny wydały kolejny autorski singiel „Bliżej”. Jest to klimatyczna ballada o przyjaźni.

KARIERA

Zespół The Chance osiąga imponujące sukcesy m.in.

  • Wystąpiły w programie TVP1 „Jaka to melodia”, przy okazji Sylwestra z TVP Katowice.
  • Artystki poprowadziły także Koncert Super Jedynek w Opolu wraz z Kasią Moś (2015 r.).
  • Mają na swoim koncie również liczne występy w programie “Dzień Dobry TVN”
  • udział w koncercie “Talent czy Factor” emitowanym na żywo przy okazji uroczystego otwarcia Areny Lublin. Zaprezentowały się też w „Petersburskim Music Show”.
KARIERA

The Chance cały czas koncertuje w Polsce oraz za granicą, jednocześnie intensywnie pracując nad autorskim materiałem.Dziewczyny nie stronią także od rozmaitych innych zadań muzycznych – m.in. współpracują z firmą ubezpieczeniową Link 4, uczestnicząc wokalnie i wizualnie w ich reklamach. Nie boją się również nowych wyzwań, stąd też w tym roku zasiadały w jury nowego programu telewizyjnego „Śpiewajmy razem – All together now”.

KONTAKT

Art Manager Tomasz Szwecki           
 tel. 501-028-385 
 e-mail: t.szwecki@katalogeventowy.pl