The Voices

The Voices – zespół wokalny bawiący się harmonią, łącząc style muzyczne łamią formę i konwencję. Ogromna dawka muzycznej energii w najczystszej postaci.

Kategorie: ,

Opis

The Voices

[et_pb_rating _builder_version=”3.17.6″]

[/et_pb_rating]

O ZESPOLE

The Voices działający na rynku muzycznym od 2012 roku jest muzyką w czystej postaci. Chór, który w swojej twórczości inspiruje się najnowszymi trendami muzyki rozrywkowej. Zespół wokalny, który nie zrywa z klasyką wspólnego śpiewu. Laureaci IV Międzynarodowego Konkursu Per Musicam Ad Astra, finaliści trzeciej edycji programu X Factor. Występowali m.in. na: Otwarciu Polskiego Pawilonu Expo 2015 w Mediolanie; 3. Festiwalu Filmowym K. Kieślowskiego w Sokołowsku; Stadionie Narodowym podczas Konferencji Klimatycznej ONZ COP 19.

WIĘCEJ

Wielokrotnie występowali w programach X Factor i Mam Talent, współpracowali m.in. z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Jimkiem (Radzimir Dębski), Rafałem Brzozowskim, Miuoshem, grupą Rasmentalism, Grzechem Piotrowskim, Całą Górą Barwinków, Eweliną Lisowską, Suvalem. The Voices w swoim repertuarze ma covery polskich i zagranicznych wokalistów współczesnych: Organek, Podsiadło, Justine Timberlake, Adel, jak i klasyków: Niemen, Wodecki, Republika, Queen, ABBA, George Michael i wielu innych. The Voices to dwunastoosobowa grupa wokalna, której na scenie towarzyszy pięciu instrumentalistów, band w składzie: klawisze, gitara, bas, perkusja i perkusjonalia.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Zaloguj się

Zarejestruj się

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up