Wilki

Koncerty Wilków od ponad dwóch dekad przyciągają rzesze fanów, zarówno tych starszych, jak i młodych. Ich charyzmatyczny leader, Robert Gawliński potrafi rozgrzać publiczność niezależnie od tego, czy grają na imprezie plenerowej, firmowym evencie, czy kameralnym eleganckim spotkaniu.

Kategorie: ,

Opis

Wilki

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” /]
O ZESPOLE

Koncerty Wilków od ponad dwóch dekad przyciągają rzesze fanów, zarówno tych starszych, jak i młodych. Ich charyzmatyczny leader, Robert Gawliński potrafi rozgrzać publiczność niezależnie od tego, czy grają na imprezie plenerowej, firmowym evencie, czy kameralnym eleganckim spotkaniu. Zawsze na żywo, z programem zawierającym największe przeboje, z gwarancją na wspaniałą zabawę.

MUZYKA

“Wenus, tu Mars” to drugi singiel grupy Wilki promujący krążek “Przez Dziewczyny”. Lekka, pozytywna kompozycja z rockandrollowym pazurem idealnie oddająca klimat wakacyjnych uniesień, które mogą przerodzić się w prawdziwą miłość. Pozytywny w swoim wyrazie i brzemieniu zupełnie jak cała płyta i koncerty Wilków.

KONTAKT

 Art Manager Katalog  Artystyczny

   Sylwia Terlecka
tel: 697 162 421
email: s.terlecka@katalogartystyczny.pl

Share your thoughts!

Let us know what you think...

What others are saying

There are no contributions yet.

×

Zaloguj się

Zarejestruj się

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up