Atrakcje na imprezy firmowe w Tarnowskich Górach i Katowicach

Łukasz Kupiniak ILUZJONISTA

Jestem iluzjonistą z ponad 5 letnim doświadczeniem. Pracuję zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Proponuję Państwu pokaz typu stand up. Jest to występ około 30 minutowy, w którym udowodnię, że niemożliwe nie istnieje. Całość bazuje na interakcji, czyli widzowie czynnie angażują się w spektakl. Prezentuję liczne manipulacje, pokazy zręcznościowe, zniknięcia, pojawienia. Wszystko z dawką humoru.

Iluzjonista Damian Spętany

Zacząłem swoją przygodę z iluzją dawno temu jako mały chłopiec, gdy oglądałem telewizyjne show Davida Copperfielda. Obecnie jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej. Z wykształcenia inżynier Technologii Chemicznych ze specjalizacją Chemia Organiczna oraz magister Zarządzania ze specjalnością Zarządzanie Własnym Przedsiębiorstwem. Zadowolenie klienta to dla mnie podstawa i to tym kieruję się przygotowując swoje show.

Iluzjonista Damian Kość

 Nudne występy prestidigitatorów? Zostawmy je ludziom bez wyobraźni. Jeśli
organizujesz wydarzenie to zależy Ci, aby goście zapamiętali ten dzień na bardzo długo – chcesz uniknąć standardowych i niezbyt emocjonujących rozrywek, które się opatrzyły.
Świetnie to rozumiem, dlatego mam coś absolutnie nietypowego. To “coś”,
co sprawi, że Twoja impreza na pewno będzie wspominana przez uczestników z emocjami i wypiekami na twarzy.Osobowość Roku 2017
– 2-krotny Mistrz Polski
– 2-krotnie nagrodzony za Wysoki Poziom
Artystyczny
– Wykładowca sztuki iluzji podczas
Ogólnopolskiej Konferencji Iluzjonistów

Iluzjonista Gidziński

Iluzjonista Tomasz Gidziński

 Pragnę zaoferować Państwu niecodzienną i uchodzącą za niedostępną dla wielu osób sztukę iluzji. Cieszę się, że profesja, którą zajmuję się od 10 lat, została przez Państwa uznana jako atrakcyjna forma rozrywki.

Moje pokazy adresuję zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.

Zawsze się staram, aby występ bezpośrednio angażował publiczność, był miły w odbiorze zarówno dla oczu, jak i dla uszu.

Wielu mi zaufało i się nie zawiodło. Wierzę, że i Państwo będziecie zadowoleni. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Iluzjonista Gidziński
Iluzjonista Szymon Maciak

Iluzjonista Szymon Maciak

Magiczną zabawę rozpocznie krótka etiuda iluzjonistyczna, gdzie wszystkie niezbędne przedmioty będą pojawiać się, znikać oraz multiplikować w pustych dłoniach na tle akompaniamentu muzycznego. Efektem finałowym jest zniknięcie radioodbiornika. Szalenie energetyczna mieszanka manipulacji scenicznej w najlepszym wydaniu. Następnie w płynny sposób przechodzimy do pokazu iluzji kontaktowej – wiązanej żywym słowem, opartej na dowcipnym dialogu z dziećmi i wciągającej wszystkich do wspólnej zabawy.

Więcej
Prezentowane efekty zostały opisane poniżej:

– znikający kwiat z donicą – najszybsza iluzja świata; 60cm kwiat z dwunastoma bujnymi pąkami zniknie tuż przed oczami widzów i to bez żadnego przykrycia. Prawdziwa magia,
– tańcząca chusta – krótka wstawka estradowa podczas której jedwabna chusta tańczy i płata figle iluzjoniście,
– brawomierz – dzięki wykorzystaniu specjalnej walizki mierzącej zadowolenie publiczności z prezentowanych sztuk magicznych iluzjonista będzie mógł w żartobliwy sposób zmierzyć atrakcyjność swojej prezentacji. Dużo krzyku i hałasu,
– magiczny prezent – iluzjonista nauczy dzieci jak wyczarować prezent z gazety. Podczas prezentacji występuje mnóstwo magicznych gagów m.in. dziecko “przypadkowo” obcina krawat iluzjoniście, ostrza nożyczek sklejają się ze sobą, odpadają, magiczna pałeczka rozpada się na kawałki w ręku dziecka. Efektem finałowym jest pojawienie dużej palmy z gazety,
– nauka iluzji – zmiana koloru chusty – zdemaskowany zostanie jeden z najpilniej strzeżonych sekretów iluzjonistycznych (oczywiście z przymrużeniem oka),
– człowiek magnes – dzięki wykorzystaniu siły elektrostatycznej dziecko będzie w stanie utrzymać na swoim ciele osiem łyżeczek. Stanie się prawdziwym „człowiekiem magnes”,
– masowa hipnoza – dzięki wykorzystaniu iluzji optycznej głowa iluzjonisty zmniejszy się do wymiarów pomarańczy,
– śpiewający rysunek – narysowana na bloku papierowym twarz zacznie śpiewać piosenkę Jamesa Browna “I feel good” co zachęci publiczność do dalszej zabawy. W efekcie finałowym namalowany, jeszcze przed chwilą ruchomy autoportret trafi w ręce publiczności,
– refleksyjne zakończenie – iluzjonista w efekcie finałowym przerwie w kilku miejscach sznurek na którym zaczepiony jest balonik wypełniony helem. Na hasło przewodnie imprezy sznurek scali się, a hel spowoduje, że balonik uniesie się wysoko aż do nieba.

Czas trwania pokazu iluzji scenicznej to ok. 30-35min.

Ze swojej strony zapewniam kurtyny/parawany/scenę – wszystko zależy od ilości miejsca do prezentacji.

Miarą powodzenia opisanych efektów jest zapewnienie iluzjoniście następujących warunków technicznych:

– ustawienie publiczności naprzeciwko iluzjonisty lub pod niewielkim kątem (podglądanie iluzjonisty z boku lub zza pleców eliminuję wykonawcę w oczach „podglądacza”),

– możliwość odtworzenia płyty cd/pendrive,

– mikrofon bezprzewodowy/nagłowny.

Czas trwania pokazu iluzji scenicznej to ok. 30-35min.

Zakładam, że w danej lokalizacji odbędzie się 1 pokaz.

Iluzjonista David Olesh

Iluzjonista David Olesh

Pokaz iluzji dla całej rodziny to niesamowite widowisko dla dzieci jak i dorosłych. Podczas pokazu przenoszę całe rodziny w świat magii i iluzji tak by można było doświadczyć rzeczy niemożliwych i magicznych. Każda chwila podczas przedstawienia to chwila niesamowitego zachwytu i świetnej zabawy. Podczas pokazu prezentowane są iluzje które niegdyś były prezentowane przez największe światowe gwiazdy magii, jak i nie brakuje w nim własnych pomysłów co dodaje orginalności do show. Takie przedstawienie to gwarancja niesamowitej rozrywki jak i zadowolenia całej publiczności. Podczas pokazu prezentuję między innymi czytanie w myślach , nawet w tych w najbardziej zatwardziałych umysłach, przewidywanie przyszłości co pozornie wydaje się niemożliwe, efekty w których pojawiam, znikam przedmioty i wiele więcej. Pokaz rodzinny trwa od 45 minut do godziny i jest idealną rozrywką dla młodej publiczności jaki i dla tej trochę starszej. Podczas przedstawienia angażuję publiczność by razem ze mną czarowała na scenie. Taki pokaz to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Iluzjonista Błażej Hatman

Iluzjonista Błażej Hatman

Błażej Hatman – profesjonalny iluzjonista, mentalista, który wie, uczestnik programów telewizyjnych, artysta.

Błażej zawodowo zajmuje się wykonywaniem pokazów iluzji, jest to przede wszystkim jego pasja, a od kilku lat także pełnoetatowa praca. Każdego roku wykonuje ponad 100 pokazów, zadziwiając ludzi w całym kraju. Poczynając od ulic i deptaków miast podczas festiwali, przez prywatne imprezy okolicznościowe (urodziny, rocznice, wesela), kończąc na deskach polskich uczelni wyższych czy w murach luksusowych hoteli uświetnia swoją obecnością bankiety, gale oraz imprezy firmowe.

 

Dlaczego warto mi zaufać? Współpracowałem z takimi podmiotami jak np. Empik, Żabka, FreshMarket, DELL, Politechnika Poznańska, Komenda Wielkopolska Policji i wiele innych.

 

Proponuję Państwu pokaz iluzji, trwa on około 30min, interaktywny, mocno angażujący publikę, asystenci wybierani spośród widzów czarują ze mną na scenie, a reszta odpowiada, wykonuje gesty itp. Dodatkowo po pokazie scenicznym zazwyczaj wykonuję iluzję z bliska poruszając się między gośćmi wydarzenia.

Iluzjonista Adrian Mitoraj

Iluzjonista Adrian Mitoraj

 

– 10 lat na scenie
– ponad 2000 zrealizowanych pokazów
– realizacja cyklicznych familijnych pokazów iluzji dla Parku Rozrywki Zatorland – w Zatorze w latach 2015r. –2017r. gdzie udało się oczarować prawie 48 000 widzów
– realizacja 615 przedstawień dla rodzinnego parku rozrywki Energylandia w sezonie 2018r.
– oryginalne iluzje
– efekty, które spopularyzował i wykonywał sam David Copperfield

Poza Wyobraźnią – pokaz

Pokaz efektów iluzjonistycznych , w którym widzowie poznają inny świat, świat baśniowy, w którym rzeczy niemożliwe stają się rzeczywistością. W czasie przedstawienia wybrane osoby spośród publiczności asystują iluzjoniście w wielu prezentowanych sztukach, co dostarcza ogromnej dawki humoru i dobrej zabawy.

‘Poza wyobraźnią’ to widowisko familijne, które zostało przygotowane zarówno dla widzów dorosłych jak i dzieci. Show może zostać wykonane przez iluzjonistę solo lub w duecie z asystentką.
CZAS TRWANIA
Program trwający od 20 minut do 45 minut.
ATRAKCJE
W programie można zobaczyć wiele efektów magicznych wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie.

selfiebudka.pl
selfiebudka.pl

Dwuosobowy symulator VR/fotobudka/giftbudka

SYMULATOR VR

 Poznaj możliwości najnowszego symulatora 9D VR wyposażonego w ruchomą platformę oraz okulary Deepoon gwarantujące najlepszą jakość obrazu.

Dzięki niemu przeniesiesz się w absolutnie niezwykły, wirtualny świat i doświadczysz ekscytujących wrażeń oraz niezapomnianych emocji.

Nowy wymiar rozrywki na najwyższym poziomie. To wszystko na Twojej imprezie lub evencie. Zabierz swoich znajomych i gości do wspólnej zabawy pełnej adrenaliny, pobudzającej wszystkie zmysły.

FOTOBUDKA

 • nielimitowana ilość zdjęć
 • natychmiastowe wydruki
 • duża liczba gadżetów
 • opieka animatora
 • branding wydruków (imiona, data, kolorystyka, motyw ślubny)
 • pendrive z wszystkimi zdjęciami
 • dojazd, montaż, demontaż

GIFBUDKA

 • nielimitowana ilość zdjęć
 • natychmiastowe wydruki
 • duża liczba gadżetów
 • opieka animatora
 • branding wydruków (imiona, data, kolorystyka, motyw ślubny)
 • pendrive z wszystkimi zdjęciami
 • dojazd, montaż, demontaż
 • tworzenie animacji ruchowych – GIF
 • bezpośrednie wysyłanie na Facebook, Twitter, Mail

 

Iluzjonista Konrad Mościński

Iluzjonista Konrad Mościński

Iluzjonista Konrad Mościński to magik, który prezentuje głównie pokazy iluzji scenicznej. Doświadczony i utalentowany, posiada sukcesy na arenie ogólnopolskiej w licznych przeglądach oraz konkursach dla iluzjonistów. Uczestniczył w seminariach prowadzonych przez największych iluzjonistów na świecie – autorytetów w branży.  Podczas występów dla publiczności dorosłej magik zapewnia znakomity humor adekwatny do wieku widowni. Programy magiczne to nie tylko seria trików. To interakcja z publicznością, zapraszanie gości do aktywnego udziału w występie. Wiele z prezentowanych numerów już na etapie tworzenia zostało ułożonych z myślą rozbawienia widowni.

Kreators – iluzjonista

Działamy na rynku rozrywkowym od 2009 roku, starając się tworzyć nową wizję iluzji. Wierzymy, że sztuka tworzenia złudzeń jest niezwykle uniwersalną i atrakcyjną formą rozrywki, która może uświetnić każdą imprezę. Z powodzeniem współpracowaliśmy z największymi markami takimi jak Microsoft, MBank, PZU, BGŻ BNP Paribas czy Radio Zet Gold. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak, aby wykreować unikalny event spełniający wszystkie odczekiwania naszego klienta. Nasze pokazy to nie tylko pokazy iluzji to przede wszystkim widowiska gwarantujące dobrą zabawę. Sprawdź, co możemy wyczarować dla Ciebie!

Iluzjonista Marcin Cichomski

Wykonuję bardzo dużo pokazów dla dzieci oraz pokazów rodzinnych i mam w tej kwestii ogromne doświadczenie. 

Występ utrzymany jest w bardzo śmiesznej i zabawnej atmosferze, tak aby dzieci i ich rodzice nie tylko mogli doświadczyć efektów magicznych, ale przede wszystkim dobrze się bawili. Występ jest bardzo interaktywny. Młodzi widzowie zapraszani są na środek i biorą czynny udział w wielu efektach, podczas których asystują iluzjoniście. Nawet jeżeli występ jest skierowany tylko dla dzieci, to jeżeli jest taka możliwość, włączam w jeden, bądź dwa elementy programu dla dzieci również osoby dorosłe. Taki element bardzo dobrze sprawdza się na pokazach dla dzieci, które bardzo chętnie obserwują na scenie mamę, tatę, wujka, ciocię. Jest wtedy sporo śmiechu i dobrej zabawy zarówno dla dzieci jak i np. rodziców biorących udział w zabawie. Wszystko oczywiście oparte jest o efekty iluzji.

 

Na program składa się wiele elementów, krótszych i dłuższych etiud, podczas których wykorzystywane są przeróżne rekwizyty. Posiadam w swoim repertuarze triki/etiudy, które wykonuję jako jedyny magik w kraju.

Przez wiele lat pokazów, program został zoptymalizowany w taki sposób, aby był jak najbardziej atrakcyjny. Najwięcej Klientów mam z polecenia. Wracam bardzo często w te same miejsca, stąd mam pewność, że program bardzo dobrze się sprawdza i podoba się odbiorcom.

Iluzjonista Szymon Krzysztoszek

Uważany za jednego z najbardziej charyzmatycznych iluzjonistów w Polsce, Szymon Krzysztoszek poznał sekret przyciągania uwagi każdego typu publiczności. Urodzony showman i wybitnie utalentowany szuler, Szymon zadziwia swoich widzów unikalnym połączeniem spektakularnych iluzji z poczuciem humoru. Można go zobaczyć w X edycji Mam Talent oraz na ulicach i restauracjach wielu miast jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot. Jeśli szukasz na swoją imprezę niepowtarzalnego pokazu, który widzowie zapamiętają na długo, to świetnie trafiłeś!

Na obydwu imprezach proponuje 35 minutowe pokazy dla dzieci, w
trakcie których wszystkie biorą aktywny udział, a na końcu dostają
jeszcze małe upominki.

 

Iluzjonista Filip Piestrzeniewicz

Filip Piestrzeniewicz to iluzjonista z wrodzonym talentem po… ojcu, iluzjoniście światowej sławy znanym jako Arsène Lupin, który jako jedyny Polak kilkakrotnie zajmował miejsce na podium podczas mistrzostw świata w iluzji. Filip od dziecka trenował pod okiem swojego mentora oraz wielu innych mistrzów z różnych krajów. Zadebiutował już w wieku 5 lat.
Dziś Filip kontynuuje rodzinną tradycję. Jest profesjonalnym i doświadczonym performerem występującym na całym świecie. Jako absolwent filozofii i religioznawstwa łączy swoje fascynacje intelektualne z zamiłowaniem do iluzji. Jego przedstawienia to niespotykana kompozycja znakomitej magii, wciągającej narracji oraz soczystego, niebanalnego humoru. Doskonały kontakt z widzami, starannie dobrana muzyka i efekty specjalne powodują, że show Filipa bawi, wzrusza, ale także zmusza do myślenia i rozciągania granic wyobraźni. Dzięki takiemu połączeniu pokazy Filipa to atrakcja, dzięki której Państwa goście będą wracać wspomnieniami do tych magicznych chwil..

Proponuję przedstawienie dla dzieci w wersji rodzinnej, które będzie atrakcją dla zarówno starszych, jak i młodszych dzieci. Dodatkowo, w ramach dodatku do przedstawienia mogę przeprowadzić 45-minutowe warsztaty iluzji. Jest to spotkanie w formie interaktywnych zajęć, podczas którego dzieci mogą zajrzeć do świata iluzji od kulis i nauczyć się kilku sztuczek magicznych.

Paweł Szreter Iluzjonista

Paweł Szreter Iluzjonista

Przedstawienia to wysoka jakość prezentacji sztuki iluzji z integracją wszystkich dzieci, żywym białym królikiem, udziałem asystentki i czerwono zamszową kurtyną która tworzy magiczny klimat.

Wielkogabarytowe skrzynie i asystentka na pół ! To numery które podziwiają ludzie na całym świecie a teraz Ty możesz je zobaczyć na własnej imprezie na żywo. Przedstawienie prezentowane jest przez charyzmatycznego iluzjonistę Pawła Szretera i jego uroczej asystentki Klaudi co tworzy niesamowitą całość. Wysokiej jakości prezentacja która tworzy pokaz z prawdziwego zdarzenia i utrzymuje gości w napięciu od początku do końca przedstawienia. Spektakle magii i iluzji skierowane dla dzieci jak i dla dorosłych, sprawiają wszystkim ogromną radość i zapadają w pamięć na długie lata. Takie przedstawienia to dobry pomysł na uświetnienie wszelkiego rodzaju uroczystości.

 

Iluzjonista Damian Vespero

Iluzjonista Damian Vespero

Pokaz dla dzieci – 30 minut pełne śmiechu, zaskoczenia i żywego udziału pomocników

Warsztaty – kolejne 30 minut, na którym najmłodsi poznają proste sztuczki, którymi będą mogły zaskoczyć swoich bliskich jeszcze tego samego dnia

Czarowanie dla dorosłych – jeśli w okolicy będą również osoby dorosłe to mogę je zaczarować podchodząc do nich i czarując z bliska. Do tego w taki sposób, że nie wpływa to w żaden sposób na przebieg imprezy.

Paweł Szreter Iluzjonista
Paweł Szreter Iluzjonista

Paweł Szreter Iluzjonista

„JAK MIKOŁAJ URWAŁ SIĘ Z CHOINKI”

Zabawna i żywa opowieść o dwóch elfach, pomocnikach Świętego Mikołaja, które muszą wykonać misję specjalną – sprowadzić z powrotem Mikołaja, który spadł na Ziemię i wszystko zapomniał. W trakcie spełniania misji czeka mnóstwo wyzwań, do podołania którym potrzebna będzie wiara we własne siły i wytrwałość, a także – co jest niejako przesłaniem spektaklu – optymizm. W spektaklu występują profesjonalni aktorzy (Beata Beling, Ludwik Schiller/opcjonalnie Artur Beling) oraz duże i małe formy lalkowe. Przedstawienie ubarwia autorska muzyka (ścieżki dźwiękowe: Artur Beling) i wesołe piosenki. Zawiera elementy interakcji z widzami – dzieci są włączane w akcję.
Sztukę tą z powodzeniem Teatr Rozrywki Trójkąt wystawia w okresie mikołajkowo-świątecznym od kilku lat. Naszymi klientami było wiele ośrodków kultury, przedszkola, a także firmy itp.
czas trwania: ok. 50 minut
wymagania techniczne:
– przestrzeń gry: ok. 5 x 5 m
– dostęp do źródła prądu 230 V;
– standardowe nagłośnienie (możemy zapewnić); 2 wejścia XLR na mikroporty (mikroporty mamy własne);
– standardowe oświetlenie (jesteśmy w stanie zapewnić we własnym zakresie)

Po spektaklu proponujemy wizytę Mikołaja (w tej roli aktor Artur Beling) – wręczanie dzieciom słodyczy, paczek, itp. LUB PÓŁ GODZINY KOLĘDOWANIA (z wykorzystaniem instrumentów muzycznych, m.in. gitary i fletu).

 Dodatkowo, na życzenie, istnieje możliwość przeprowadzenia po spektaklu animacji dla dzieci, zabaw, konkursów:
Animowanie grupy dzieci: dwójka doświadczonych animatorów – aktorów; posiadamy własną obsługę techniczną, własne nagłośnienie, mikroporty, spore doświadczenie oraz dużą pulę różnorodnych zabaw i gier, konkursów, tańców integracyjnych związanych tematycznie z klimatem mikołajowo-świątecznym. Na miejscu – w zależności od wielkości i wieku grupy dzieci oraz ich preferencji (czasami dzieci wolą więcej np. tańczyć, innym razem rywalizować) dobieramy odpowiednie animacje. Do zabaw wykorzystujemy liczne atrakcyjne rekwizyty. Aktorzy-animatorzy występują w kostiumach teatralnych, w przebraniach postaci związanych z tematyką świąteczną. Cały program realizowany jest przy muzyce – do każdej zabawy ścieżka dźwiękowa dobierana jest indywidualnie. 

 

 

Paweł Szreter Iluzjonista

Fotobudka Klasyczna Patrz Tu

Stylowa, zgrabna i prawdopodobnie najmniejsza fotobudka na rynku. W dodatku wyposażona w profesjonalną, studyjną lampę błyskową i najlepszą jakościowo termosublimacyjną drukarkę. Wszystko po to, by zdjęcia były idealne, a Ty zadowolony z naszych usług.

 

 • czteropunktowe oświetlenie modelujące LED
 • lampa flash o mocy 200Ws wyzwalana radiowo
 • komputer All In One ASUS z ekranem dotykowym
 • lustrzanka Canon EOS 1300D
 • drukarka termosublimacyjna Mitshubishi
 • wymienne fronty w kilku kolorach

 

Strzelnica Laserowa

 Chcemy przedstawić Państwu fantastyczną atrakcję na wszelkiego rodzaju eventy masowe, spotkania integracyjne, firmowe i towarzyskie jak również imprezy rodzinne typu wesela, urodziny, imieniny, itp.LASERGUN to jedna z nielicznych w Polsce multimedialna strzelnica laserowa oparta na interaktywnym systemie strzeleckim, w którym uczestnik strzela z wysokojakościowych replik broni palnej (GLOCK 18) emitujących impuls laserowy do celów wyświetlanych na ekranie, z jednoczesnym przedstawieniem wyników. Do dyspozycji korzystających jest wiele scenariuszy, z czego najpopularniejsze są różnego rodzaju tarcze strzeleckie (sportowe, wojskowe, sylwetkowe, itp.) o różnym poziomie trudności. Dysponujemy również elementami treningu strzeleckiego, z którego korzystają służby mundurowe w kraju.Ze względu mobilny charakter naszej strzelnicy dojechać możemy w każde umówione miejsce. Jedynym warunkiem funkcjonowania formy mobilnej jest dostęp do energii elektrycznej 230 V i nienasłonecznionej powierzchni o wymiarach minimum 6m x3m.Nasza oferta może być skierowana również dla młodszych uczestników dla których przewiane są lekkie pistolety i odpowiednie gry.

Black and White dance show

Uczestnicy MAM TALENT, GOT TO DANCE, YOU CAN DANCE (BuenosAires). 15 lat na rynku, wiele doświadczeń telewizyjnych i setki pokazów w
Polsce i za granicą pozwoliły nam stworzyć show taneczne na najwyższym światowym poziomie. Charakteryzuje nas profesionalizm i niezwykła dbałość o detale. Każdy nasz występ jest połączeniem wyszukanych i niebanalnych choreografii z umiejętnie dobranymi ewolucjami, które dodane w
odpowiednim momencie muzycznym na długo zapadają w pamięci widza. BLACK and WHITE dance show, to również świetne stylizacje i umiejętnie dobrane rekwizyty, które sprawiają że nasze show w każdym otoczeniu pozostawia to samo niezapomniane wrażenie.

 

Pokazy taneczne

nasze oferta piknikowa składa się z kilku do wyboru bloków tanecznych. Każdorazowo jest to porywających show tanecznych w specjalnie dobranych strojach w których znajdują się elementy akrobatyki i różnorakich ewolucji tanecznych (czas jednego układu tanecznego to ok. 4 min.)

Animacje taneczne

w naszej ofercie znajduje się nie tylko pokazy tańca ale także animacje i konkursy z publicznością, podczas których uczymy prostych i zabawnych układów tanecznych, przeznaczone za równo dla dzieci, młodzieży i dorosłych (czas jednej animacji to ok. 20 min.)

Strefa RC

Oferujemy wynajem toru wraz ze zdalnie sterowanymi modelami oraz obsługą toru. Tor stanowi świetną atrakcję na różnego rodzaju eventach odbywających się zarówno wewnątrz jak i na otwartym powietrzu. Najczęściej wybieraną opcją jest możliwośd jazdy dla wszystkich chętnych uczestników imprezy, istnieje również możliwośd przeprowadzenia pokazów jazdy profesjonalnej, organizacji „mini zawodów”(np.na pracowniczym wyjeździe integracyjnym lub w szkole).

Share This