Oferta zespołów na wesele – 21.09.2019r.

Zespół Get Up

Zespół “GET UP” powstał z inicjatywy muzyków mających na swoim koncie udział w profesjonalnych nagraniach płytowych (Sony, Universal, Anaconda). Formacja powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na  zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, co pozwala im na umiejętny dobór repertuaru oraz stylu prowadzenia imprez, w zależności od jej charakteru, miejsca oraz uczestników.

GET UP to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, łaczacy doświadczenie muzyków oraz charyzmatyczną osobowość wokalistki, mającej za soba udział w wielu programach telewizyjnych (Mam talent, Szansa na sukces, Must Be The Music oraz The Voise Of Poland). Originalność i duży potencjał artystyczny wokalistki pozwalają zespołowi siegać po szeroki repertar jednoczesnie zachowujac stylowość i wyjątkowy klimat każdej piosenki.

Repertuar zespołu GET UP to największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych, poprzez najbardziej popularne i znane pozycje z gatunków: rock, pop rock, smooth jazz, oraz folk.

Kawka Band

Kawka Band nie jest tylko kolejnym dobrym zespołem eventowym. Są przede wszystkim świetnie zgraną ekipą przyjaciół, którzy perfekcyjnie uzupełniają się w muzyce. Przez lata wypracowali między sobą duże poczucie synergii, która owocuje niesamowitą energią podczas każdego występu.

Ich doświadczenie to przede wszystkim nieustanny kontakt z ludźmi, a oni ludzi uwielbiamy! Miłość i pasję wyrażają poprzez śpiew i muzykę. Przez lata mieli zaszczyt i przyjemność grać na weselach różnych narodowości, wyznań i obrządków. Umilać czas i podrywać do zabawy tych najbardziej zapracowanych oraz prowadzić jedyne w Polsce i niepowtarzalne imprezy karaoke pod szyldem karaokeimprezy.pl, które stały się kultową pozycją każdego miłośnika filozofii “śpiewać każdy może”.

Definicja głosi że pasja jest zarówno zamiłowaniem namiętnością męką oraz radością. Czym innym jest więc muzyka jeśli nie pasją w czystej postaci? Oni oddają się tej pasji bez reszty i chcą się nią dzielić podczas każdego naszego występu.

Grupa Kozband

Grupa Kozband powstała na podwalinach dwóch różnych klimatów muzycznych. Muzyka biesiadna i taneczno – rozrywkowa która była owocem, w wykonaniu klawiszowca Roberta oraz basisty Pawła, została połączona z rockowym zacięciem i doświadczeniem gitarzysty Grzegorza oraz perkusisty Piotra. To co powstało z połączenia jakże różnych biegunów muzycznych można oceniać już od kilku lat; wspólnie z sobą, tych czterech ludzi występuje na różnych imprezach okolicznościowych gdzie prezentują już wcześniej wspomniane ulubione klimaty, w których znajdzie się coś dla każdego. Utwory od lat powojennych poprzez wszystkie lata aż do przebojów nowoczesnych. Oczywiście wszystko co prezentują jest aranżowane zupełnie indywidualnie, dlatego jest wyczuwalne lekkie zabarwienie rockowe nawet w najbardziej eksploatowanych utworach.

Członkowie tego zespołu mają wieloletnie doświadczenie, wiedzą jak zachować się na różnego typu imprezach pod względem wykonania oraz repertuar; są w stanie dopasować się do każdego rodzaju publiki począwszy od młodych, aktywnych pragnących emocji i wrażeń konsumentów, skończywszy na ludziach oczekujących w muzyce wyciszenia, refleksji oraz dojrzałości.
Umiejętności wokalne i muzyczne to jedno, ale też jest druga strona, która zapewnia jakość wykonania. Nie próbują porównywać się z innymi zespołami, tylko prą naprzód inwestując bezustannie w sprzęt oraz instrumenty. Dobra komitywa, oraz dobre zrozumienie się członków grupy bardzo pozytywnie wpływa na odbiór materiału, który grupa prezentuje. Dodatki takie jak światła i inne efekty dodają jeszcze głębszych doznań scenicznych. Dobra jakość sprzętu połączona z doświadczeniem muzyków są niezbędnym elementem dla dobrej zabawy.

Zespół Gratis Kielce

Zespół Gratis z Kielc oferuje oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez.

Są przede wszystkim zespołem weselnym, jednak z powodzeniem występują także przy innych okazjach tj. studniówki, bale sylwestrowe oraz eventy okolicznościowe.

Zespół zapewnia oprawę muzyczną na weselach w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim od 1989 roku. Nasze doświadczenie zapewnia profesjonalizm usług oraz zrozumienie potrzeb klientów i ich gości.

Wszyscy posiadają wyższe wykształcenie muzyczne i pedagogiczne. Poza ich działalnością jako zespół weselny w Kielcach prowadzą także zajęcia rytmiczne w szkołach i przedszkolach, naukę gry na instrumentach klawiszowych i gitarze w Centrum Muzycznym Vanax oraz prowadzą audycje radiowe i nagrywają reklamy w Radio Tak, Radio Kielce, Radio RFM FM oraz obecnie Radio RMF.

Smile Cover Band

Zespól Smile Band to skład 5-cio osobowy a w nim utalentowani muzycy, którzy wcześniej współpracowali z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, jak również nasza wokalistka zwana Duśką, która swoja charyzmą i mocnym głosem “kupuje” publiczność nie tylko w Polsce a doświadczenie sceniczne i wokalne zdobyła miedzy innymi występując przed laty w Teatrze Buffo. 
Razem z nią występuje klawiszowiec Artii który również podczas występów ma swoje 5 min. 

Zespół ma na swoim koncie kilka niemałych sukcesów jak udział w Mam Talent, Jaka to Melodia czy podbijanie serc publiczności z takimi gwiazdami jak Gypsy King, Boney M, Limahl, Kayah, Maryla Rodowicz, Bajm, Lombard, Blue Cafe, Perfect, Kombi,Jose Torres, Doda i wielu innych

Smile poleca również kilka ciekawych projektów jak Tina Turner Show , Jazz, Cover i projekt autorski do wyboru a przede wszystkim gwarantuję dobra zabawę. Repertuar dostosowujemy do charakteru imprezy. Gramją na eventach, piknikach, jako support, przyjęcia weselne itp.

Exodus Band

Od 2000 roku zagrali setki imprez weselnych, co procentuje ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu imprez zarówno w kilkugwiazdkowych hotelach, jak i w góralskich karczmach. Wiedzą, że wesele to nie koncert, tylko impreza, na której ludzie mają się czuć swobodnie, a w centrum uwagi ma być Młoda Para a nie „gwiazdorzący” zespół.

Z rozmachem, energią, uśmiechem i klasą poprowadzimy Twoją imprezę firmową. W zależności od Twojego scenariusza zamienią się w główną atrakcję Twojej imprezy i skupią na sobie uwagę Twoich gości, lub będą tylko supportem dla zaproszonej przez Ciebie gwiazdy. 

Granie do tańca to nie jest jedyny rodzaj ich działalności muzycznej. Nie mają problemu z występami na dużej scenie i współpracą z firmami nagłośnieniowymi, grając na wysokim poziomie koncert złożony z najbardziej znanych coverów lub przygotowując występ z utworami jednego ze znanych artystów lub zespołów (Maryla Show, Blues Brothers Band, ABBA Forever i wiele innych).

Share This