Pierwsze propozycje zespołów disco-polo na Dożynki 

D-BOMB

MaxxDance

Młodzi, energiczni, pełni nowych pomysłów, odzwierciedlają nowe oblicze disco-dance.

Od 2008 roku tworzą zgrany bardzo energetyczny i nowoczesny duet na polskiej scenie muzycznej. Zespół ma na swoim koncie już dwa albumy płytowe: „Wszystko co w nas” oraz „Niepokonani”, z których pochodzą bardzo energiczne hity: „Żar miłości”, „Wszystko co w nas”, “Ciebie mi trzeba”, Chodź skarbie”, „Baw się razem z nami”, „Nie zrozum mnie źle” czy “Dziewczyno nie kłam”, które w dalszym ciągu podbijają parkiety wszystkich klubów muzycznych, nie tylko w całej Polsce.

 BREXIT BOYS

Brexit Boys to zupełnie nowa jakość polskiej muzyki tanecznej.Disco dance i Disco polo to nurty w których odnajdują się wyśmienicie.Twórcy nowego stylu którym pragną zarazić fanów. Ich energia sceniczna porywa tłumy do tańca !

 Claudie

 FREAKY BOYS

Zespół Freaky Boys powstał w 2011 roku.
Początkowo grupa bawiła publiczność swoimi występami w dwuosobowym składzie, prezentując swoje dance-owe utwory. Nagrywali wówczas piosenki w języku angielskim, współpracując z wokalistkami z całej europy. Największy sukces w tamtym czasie odniosła piosenka pod tytułem ”Take me away”. Po pewnym czasie zdecydowali nagrywać piosenki po polsku.
Po czym skomponował utwór ”Do białego rana” przy współpracy ze swoim przyjacielem i mentorem Bartkiem, liderem zespołu d-bomb.

Utwór ”Do białego rana”, który obecnie ma już ponad 45 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, okazał się mega hitem i podbił serca słuchaczy ciągnąc za sobą rzesze fanów.

Freaky Boys słyną również z doskonałych przebojów takich jak: ”Ja będę kochał Cię”, ”Chciał bym się zakochać w Tobie” czy też ”Ona nosi D”, który ostatnio osiągnął 20 milionów odsłon na YouTube.

Grupa porywa fanów na swoich koncertach w kraju i za granicą. Towarzyszą im również spektakularne efekty specjalne! Kto jeszcze nie widział, koniecznie musi przeżyć niesamowite show, które wykonuje zespół Freaky Boys!

Share This