Propozycja zespołów coverowych 11.08.2019

Garash Band

Garash to zespół rockowo-folkowy powstały w 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Założycielem i pomysłodawcą jest wokalista Dariusz Skibiński. Połączenie pisanych przez Darka tekstów z kompozycjami Sławomira Binasia uzupełnione o pomysły całego teamu tworzą specyficzny i trudny do zaszufladkowania klimat. Mocne brzmienia gitary połączone z wysublimowaną sekcją rytmiczną i okraszone akordeonowymi przygrywkami to przepis na wspaniały koncert!

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

Nagła zmiana klimatu

Zespół Nagła Zmiana Klimatu to “PRZEBOJOWA” grupa sześciu muzyków. Na naszym koncercie usłyszą Państwo największe hity lat 60, 70, 80 i współczesnych. Nasz repertuar jest dedykowany publiczności o różnych gustach muzycznych. W dziesięcioletniej historii zespołu odwiedziliśmy miejscowości w całej Polsce. Graliśmy m.in. przed Kate Ryan, Dżem, Kombi, Lemon.

Zespół Popularni

Grupa muzyczna powstała w 2010 roku, utworzona przez zawodowych muzyków, posiadających szerokie doświadczenie estradowe. Umiejętnosci – sukcesywnie szlifowane i rozwijane połączone z zamiłowaniem do dobrej muzyki, ciekawego brzmienia, oryginalnych aranżacji, dbałości o ekspresję i emocjonalność wykonywanych utworów, sprawiają ogromną radość słuchaczom i tworzą niebanalną atmosferę. 

Share This