Propozycje zespołów coverowych-support cz. II

Get Up

GET UP to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, łączący doświadczenie muzyków oraz charyzmatyczną osobowość wokalistki, mającej za sobą udział w wielu programach telewizyjnych (Mam talent, Szansa na sukces, Must Be The Music oraz The Voise Of Poland). Oryginalność i duży potencjał artystyczny wokalistki pozwalają zespołowi sięgać po szeroki repertuar jednocześnie zachowując stylowość i wyjątkowy klimat każdej piosenki.
Repertuar zespołu GET UP to największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych, poprzez najbardziej popularne i znane pozycje z gatunków: rock, pop rock, smooth jazz, oraz folk.

Krakersi

Czwórka profesjonalnych muzyków oferuje Wam sporą dawkę muzycznej energii! Pasja, wieloletnie doświadczenie sceniczne, muzyka grana 100% na żywo. „Nie głaszczemy instrumentów” – tak o nas mówią… To prawda, bo robimy to, co kochamy i to czuć w naszym graniu.

The Leaders

The Leaders– profesjonalni wokaliści, to także doświadczeni instrumentaliści, posiadający najwyższej klasy sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy.

W skład zespołu wchodzą:
Sławomir Jankowski – perkusista/perkusjonalista, menedżer i lider zespołu;
Kinga Archacka – wokalistka, konferansjerka;
Maciej Jankowski – gitarzysta, wokalista, konferansjer i akustyk zespołu;
Artur „Włodek” Włodarczyk – Basista;
Łukasz Kado – wokalista, instrumenty klawiszowe;
Kamil Demianiuk – Saksofonista.

Zachwycą Państwa nie tylko muzyką, ale też rozświetlą imprezową atmosferę, dzięki pełnej oprawie oświetleniowej sceny, jak i parkietu.
Zespół zapewnia szerokie spektrum możliwości, gdyż największą jego zaletą jest bogaty i różnorodny gatunkowo repertuar, zawierający utwory z każdej epoki muzyki rozrywkowej – począwszy od Elvisa Presleya – króla rock&rolla, przez Rolling Stones’ów – klasykę dobrego rocka, aż po Rihannę – gwiazdę muzyki POP i R&B.
To wszystko sprawia, że są w stanie zagrać dla Państwa każdą imprezę: od kameralnego przyjęcia w gronie najbliższych, przez duże imprezy.

Garden Party

Garden Party 5 osób. Gramy w 100% na żywo, na scenie dajemy z siebie wszystko, a repertuar jest tak dopasowany, by mogli się bawić goście z młodszych oraz starszych pokoleń. Zespół słynie z własnych, atrakcyjnych, niebanalnych aranżacji znanych i lubianych przebojów z różnych gatunków muzycznych. W repertuarze można znaleźć popularne utwory takich wykonawców jak Pink Floyd czy Zenka Martyniuka, ale zawsze jest to niepowtarzalna interpretacja zespołu Garden Party

The Postman

Jedyny oryginalny i najpopularniejszy zespół coverowy The Beatles w Polsce.
Brali udział w trasie “Lata z radiem”, gdzie mieli okazje zagrać u boku wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej.

The Postman nie tylko oddaje klimat muzyki lat 60-tych, ale również wygląda, jakby właśnie przybył z tamtej epoki.

Szyte na miarę garnitury model’64, buty „bitelsówki” prosto z Liverpoolu oraz stylizowane fryzury przypominają epokę lat 60- tych.
Ponadto grają dla Was na replikach legendarnego sprzętu Wielkiej Czwórki.

Pochodzący z Dolnego Śląska tribute band z jest uznawany w Polsce i na świecie za perfekcyjną jakość.
Wielkim atutem zespołu coverowego jest podobieństwo brzmieniowe i wokalne do oryginału.
Jako jedno z największych przeżyć traktuą występ cover bandu na festiwalu Beatlsowskim w Berlinie w Estrel Hotel, gdzie spotkali się z ogromnym aplauzem.
Otóż tymi samymi szalonymi fanatykami brytyjskiej legendy co podczas występów Tribute to The Beatles.

Nasz muzyczny zespół coverowy The Postman to pierwszy, oryginalny tribute band Czwórki z Liverpoolu w Polsce,
którego nie należy mylić z innym zespołem o tej samej nazwie.

 

Nagła zmiana klimatu

Zespół Nagła Zmiana Klimatu to prawdziwie “PRZEBOJOWA” grupa sześciu muzyków. Na ich  koncercie usłyszą Państwo największe hity lat 60,70,80 a także współczesnych. Repertuar  zespołu Nagła Zmiana Klimatu dedykowany  jest publiczności o różnych gustach muzycznych. W dziesięcioletniej historii zespołu odwiedzili już  miejscowości w całej Polsce. Występowali  m.in. przed Kate Ryan, Dżem, Kombi, Lemon.

 

Share This