Bona Sono

O ZESPOLE

Skład zespołu BONA SONO tworzy pięcioro wykształconych muzyków, posiadających bogate doświadczenie sceniczne. Poza sceną jesteśmy też paczką sympatycznych osób, co procentuje podczas wspólnej pracy i powoduje, że poza muzyką dzielimy się również pozytywną energią. BONA SONO oznacza w języku esperanto “dobre brzmienie” i tak właśnie jest z nami. Wybierając nasz zespół, możecie mieć Państwo pewność, że podejdziemy do każdej realizacji z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.

 

Nasz zespół z ogromną przyjemnością uświetni Państwa wyjątkowy dzień, bawiąc gości do białego rana. Zadbamy o cały przebieg tego wydarzenia począwszy od powitania poprzez wszystkie stałe punkty uroczystości weselnej, prowadząc również w międzyczasie ustalone wcześniej z Wami zabawy i…tak do ostatniej minuty wesela.

OFERTA

W swoim repertuarze posiadamy utwory z przekroju różnych gatunków, zarówno te bardziej ‚na czasie’ jak i starsze przeboje lat 70-tych i 80-tych. Dzięki temu z pewnością zaspokoimy gusta muzyczne każdego gościa.

W ramach dodatkowych usług, jesteśmy w stanie zapewnić Wam również oprawę muzyczną w trakcie tzw. ‚wyprowadzenia’ oraz ceremonii ślubnej w kościele. Doradzimy przy wyborze repertuaru, tak aby nie wywołał on ewentualnych spięć z proboszczem 🙂

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na FB oraz strony internetowej.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl