Iluzjonista Rafał Mulka 

O ARTYŚCIE

Mamy przyjemność zaprosić Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych– świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji od ponad dwudziestu już lat zaskakującego widzów magicznymi efektami, półfinalisty programu Mam Talent, autora internetowego projektu Akademia Magii, który obejrzało już ponad 5 mln osób. 

ROZWÓJ KARIERY

Pierwsze 10 lat pracy poświęcił przede wszystkim na doskonalenie warsztatu, budowanie repertuaru, zdobywanie doświadczenia zawodowego na bazie małych form artystycznych skierowanych do widowni dziecięcej . Etap ten został zakończony współpracą z Wydawnictwem Koga i wydaniem płyty DVD w formie kursu ” Magia – sekrety iluzji “. Następnie przyszła pora na rozszerzenie działalności czyli przedstawienia ukierunkowane w stronę widzów dorosłych podczas eventów, imprez firmowych, integracyjnych oraz kontynuację pracy związanej z programami dla widowni dziecięcej i rodzinnej jednakże już w większym zakresie . Podsumowaniem 15 lat pracy zawodowej był udział w IV edycji popularnego programu telewizyjnego Mam Talent do którego iluzjonista samodzielnie opracował i wykonał autorskie efekty magiczne zaprezentowane w półfinale programu.

 

OSIĄGNIĘCIA
Obecnie to już 21 lat pracy zawodowej związanej nie tylko z realizacją kilku tysięcy przedstawień, obejmujących różne formy działalności artystycznej, m.in. przedstawienia sceniczne, programy plenerowe, mikroiluzję, ale także spotkania warsztatowe, opracowywanie efektów magicznych dla potrzeb teatralnych – współpraca z Teatrem Dramatycznym w Kaliszu oraz Teatrem “Witkacy” w Zakopanem i telewizyjnych np. TVN czy TV Sfera na zlecenie której została przygotowana oprawa artystyczna X Jubileuszowej Gali “Obiektywy Sfery”

Ostatnie lata zaowocowały także kolejnymi przedsięwzięciami artystycznymi zarówno wirtualnymi takimi jak “Akademia Magii” czyli projekt związany z nauką czarowania prowadzony za pośrednictwem portali takich jak YouTube czy Facebook , który skupił kilkanaście tysięcy fanów oraz ponad 5 mln. widzów, jak również w pełni realnymi czyli współpracą z Parkiem Rozrywki i stworzeniem Teatru Magii “Hokus Pokus”, w którym w letnich sezonach zaprezentował prawie 900 przedstawień dla ponad 80 tysięcy zadowolonych widzów, których opinie niejednokrotnie sugerowały, iż jest to “najlepsza atrakcja tego Parku”.

OFERTA
Programy Rafała są połączeniem efektów magicznych, muzyki, światła i efektów specjalnych łączą iluzję z grą aktorską, zabawnymi komentarzami, humorem słownym i sytuacyjnym są interaktywnym przedstawieniem, gdzie każdy program jest inny, ponieważ tworzony jest wspólnie z widownią. która wkracza w nasz magiczny świat… Magiczne doświadczenie Iluzjonisty oraz jego asystentów połączone ze spektakularną iluzją powodują iż prezentowane programy z równym zainteresowaniem wprawiają w zachwyt zarówno najmłodszych jak i dorosłych widzów.
KONTAKT

 Art Manager Monika Orzuk         

   tel. 798-833-722

   e-mail: m.orzuk@katalogartystyczny.pl